Opublikowano: czwartek, 12 grudzień 2019 20:04
Jacek Maliszewski

wycieczka kl 1 a do siedlec 5 20191212 1822594592Dnia 6 grudnia – w piękny dzień mikołajkowy uczniowie klasy 1a wyjechali do Siedlec, aby spędzić go na wesoło. Pierwszą niespodzianką były zabawy w Sali „Młynek”. Wszyscy bardzo dobrze bawili się, sprawdzali swoje umiejętności na różnych grach. Potem był odpoczynek i smakowita pizza.

Po posiłku grupa udała się na seans filmowy „Kraina Lodu II”. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy film.

W drodze powrotnej do szkoły odwiedził nas Mikołaj i obdarzył upominkami. Bardzo szczęśliwi wróciliśmy do Sokołowa.

Małgorzata Błońska i Ewa Sękal